מפגשים עם גאיההגיע העיתוי שלך לשינוי מהותי?

עייפת מתסכול אינסופי ותקיעות במערכות היחסים שלך?

רוצה להתאהב בחיים ובעצמך?


הגעת למקום הנכון!


*  * *


צעד ראשון - מפגש אבחון והיכרות

הצעד הראשון הינו ההיכרות עם עצמך :-)  

מפגש האבחון מהווה היכרות ראשונית בינך לביני, ובינך לבין העיצוב האנושי שלך :-)

מפגש זה מהווה את תחילת התהליך איתי, שמטרתו להביא לשינוי משמעותי בתחומים המאתגרים בחייך, היוצרים תחושת תקיעות, תסכול ואי-בהירות.

נתבונן באיכויות ובחוזקות שנולדת איתן, ולעומתן - נראה את הנקודות הרגישות בעיצוב שלך, אשר גרמו להיווצרות דפוסים שאינם מתאימים למי שהנך היום. משם נתחיל לבנות את היציאה מדפוסים מעכבים אלה ובניית תמונת חיים מלאת סיפוק, שלווה והצלחה.

במפגש זה נבחן את האפשרויות המתאימות לנו לתהליך משותף.


אינני עורכת יותר קריאות מפה נטו. אני משתמשת בידע של העיצוב האנושי יחד עם כל מה שעובר דרכי כדי להנחותך לתוך עצמך. לעבודה משמעותית, להנחיית זוגות ולשינוי מהותי נדרשים מספר מגשים.


רוצה להיפגש?

*  * *

תהליך התעוררות, תמיכה וחניכה לאהבה עצמית

אם אכן נתאים לתהליך משותף, נמשיך למסע מרתק, מעצים ומעורר, שמטרתו היא להבהיר, לתמוך ולכוון אותך לתוך עצמך. הכיוון הוא קבלה עצמית, והיעד הוא אהבה עצמית :-)   

בתהליך זה, נפוגג את הגורמים המעכבים, ונתמקד בהגשמת מה שנולדת להיות.

העיצוב האנושי מהווה את הבסיס, ויחד עמו אני מביאה עימי כלים, יכולות והשראה שיקדמו אותך לעבר השינויים שתבחר ליצור בחייך.


התשלום עבור המפגשים מתבצע מראש בלבד.


המפגשים איתי נערכים כרגע  און-ליין, ואורכם הוא 45 דקות.*  * *

"If you allow somebody to be who they are,
and they allow you to be who you are,
Then that's love.
Anything else is torture."

Ra Uru Hu.

"אם הנך מאפשר/ת לאחר להיות מי שהוא,
והוא מאפשר לך להיות מי שהנך,
זוהי אהבה.
כל אפשרות אחרת הינה עינוי."

רא אורו הו.
תהליך זוגי

תהליך זוגי הוא מתנה מדהימה לעצמכם... 

זוהי ההתמחות שלי, מאז ומעולם. אני מתרגשת בכל פעם מחדש להתחיל מסע גילוי, חקירה והתנסות שכזה עם שני אנשים המבקשים לקבל את עצמם ואת האחר, ולעבור קפיצה קוואנטית ביחד וכל אחד לחוד.

אחרי נסיונות לפתור משברים בעזרת דיבורים והבנה מנטלית, טיפולים וייעוצים אשר ברובם המכריע מובילים לדרך ללא מוצא...  העיצוב האנושי מראה לנו שאין אשמים. קיימת מכניקה בהיקשרות בין אנשים והיא אבסולוטית. אנו בנויים באופן מסויים וכל נסיון לשנות את זה אבוד מראש.

המפגשים הראשונים מהווים היכרות עם האופן בו שניכם מתחברים, לפי מפות העיצוב האנושי שלכם, ההבדלים ביניכם והאתגרים הבולטים, וכיצד להתנהל בתוכם. לאחר מכן יהיו מפגשי ליווי, תמיכה והעמקה בהבנת ההתנסויות המשותפות של בני הזוג, במטרה להעמיק את הקבלה והכבוד של כל אחד כלפי  עצמו, ומכאן כמובן העמקת הכבוד למיוחדות ולשוני של בן הזוג. 

אם נכון ל'בני הזוג' לחיות, לעבוד או לקיים קשר זוגי ביחד, יש דרך מכבדת ומעצימה לעשות את זה, ואם לא נכון ולא מתאים, שום דבר לא יכול לשנות את זה. עדיף לשחרר את הקשר בכבוד הדדי ותוך כדי אהבה עצמית.

תהליך זוגי מומלץ גם במקרים של כוונת פרידה. זה יכול להיות תהליך משנה חיים... פרידה נכונה ומכבדת נותנת בסיס אחר לחלוטין למערכות יחסים הבאות. 

תהליך "זוגי" מתאים לכל סוג של שותפות: משפחתית, אינטימיתעסקית וחברית.

.התהליך מתרחש בסדרת מפגשים

                                   * * *

הנחיית הורים להורות נאורה לפי העיצוב הייחודי של ילדיהם.          

מתאים להורים אשר מבקשים לגדל את ילדיהם בהתאם לעיצוב שלהם, תוך מתן כבוד לעצמם ולילדם. זהו מסע מרתק, מאתגר ומעצים, בו אנו נכנסים לעומק העיצוב של הילד, על מנת להתנהל איתו באופן המעצים את מי שהוא ואת הייחודיות שלו ולאפשר לו התפתחות אמיתית ונכונה

ההנחייה כוללת את כל ההיבטים בחיים החל מהתנאים הנכונים להזנת הילד, הטיפוס שהוא, תהליכי קבלת ההחלטות שלו, הרגלי שינה, אופן הלמידה הנכון לו ועוד, וכמובן את הייחודיות של מערכת היחסים בין ההורה לילד.


* * *

תהליך משפחתי / קבוצתי 

(כל קבוצה המונה שלושה אנשים ומעלה - חברים, שותפים עסקיים, קולגות, קבוצת יצירה וכו') 

תהליך משפחתי הוא שלב מתקדם. כאשר שני בני הזוג (או אחד) טועמים את הביטוי של חיים מדוייקים יותר לפי הייחודיות שלהם, ומרגישים שזו הדרך עבורם, ורוצים ללמוד כיצד נכון להתנהל עם הילדים  - כל אחד לפי העיצוב שלו, וכל בני המשפחה זה עם זה.

הילדים עצמם יכולים להשתתף בתהליך באופן מודע. ברגע שהרצון קיים אצל הילד אפשר להסביר לו לפי גילו ולהנחותו כיצד נכון לו להתנהל עם שאר בני המשפחה. כאשר הילדים קטנים ההורים יכולים ללמוד כיצד להתנהל איתם נכון כדי ליצור זרימה נכונה יותר, וכמובן -  כדי לעורר אותם לתוך העיצוב שלהם.

בתהליך משפחתי/קבוצתי קיים יותר מאשר העיצוב של כל אחד מהאנשים בתוכה, אלא גם המשפחה עצמה מהווה גוף אנרגטי אשר מתנה את כל המשתתפים בו.

הבנת הדרך בה המשפחה/הקבוצה מתנהלת וקבלת ה"טוב" והרע" שבתוכה מהווה הקלה גדולה ושיעור גדול בכניעה למה שיש...תת-דפים (1): * ליווי אישי VIP *
Comments