מפגשים אישיים, זוגיים ומשפחתייםהמפגשים איתי נערכים בביתי בצור יגאל או במפגש און-ליין, בשעות הבוקר.

משך המפגש הינו 90 דקות.


קריאת מפה בסיסית נערכת בשני מפגשים (ראו "מפגשי היכרות" בהמשך, למטה)


עלות:


מפגש אחד - 450 שח.

שני מפגשים - 800 שח.

ארבעה מפגשים - 1500 שח.


מפגש זוגי/משפחתי - 550 שח.

שני מפגשים זוגיים/משפחתיים - 900 שח.


התשלום עבור המפגשים הינו מראש בלבד.


ניתן לשלם באפליקציות BitPepper Pay

וכמובן בהעברה בנקאית.

(סדרת מפגשים ניתן לשלם בתשלומים)

שיחת תמיכה ומענה על שאלות (און-ליין או בטלפון) 30 דקות: 180 שקלים. 

*  * *

מפגשי היכרות

הצעד הראשון הינו ההיכרות עם העיצוב שלך :-)  

במפגשי ההיכרות האלה נשוחח על הדברים המשמעותיים ביותר עבורך שהם הטיפוס, האסטרטגיה של הטיפוס וכן הסמכות הפנימית שלך או תהליך קבלת ההחלטות הנכון לעיצוב שלך.

נסתכל על מפת הגוף ונראה מהן האיכויות שנולדת איתן ולעומתן – מהם הנקודות הרגישות בעיצוב שלך, אשר דרכן נכנסות אליך האנרגיות של האחרים, ושם, בעיקר, שוכנות רוב ההתניות שמרחיקות אותך ממי שנולדת להיות. נראה איך העולם משפיע עליך ואיך האנרגיה שלך משפיעה על האחרים. 

המפגשים אינם נותנים ידע כללי אודות ההיומן דיזיין אלא ממוקדים במפה שלך. לכן מומלץ  לקרוא באתר כדי לקבל רקע ראשוני.

מפגש יחיד אינו מספיק להעביר את הבסיס הראוי, ולכן אני ממליצה על שני מפגשי היכרות. מטרת המפגשים האלה הוא לחנוך אותך לתוך העיצוב שלך ולהניע אותך להתנסות במכניקה שלך באופן מודע. זהו תהליך מאד אינדיבידואלי וייחודי עבור כל אדם.

אם אכן נתאים לתהליך משותף, ישנן מספר דרכים בהן נוכל להמשיך ביחד במסע הזה, בהתאם לעיצוב שלך ולסמכותך הפנימית. 

ליווי, תמיכה והעמקה בתהליך חשובים מאד. יש אנשיםהזקוקים להעמקה בידע, אחרים זקוקים לתמיכה אנרגטית... ויש מצבי משבר ותקופות מאתגרות במיוחד בהם נזקק האדם לתמיכה צמודה יותר... יש ברשותי ידע רב וכלים נפלאים לתהליכים אלה, וכמובן, בראש ובראשונה העיצוב שלי, אשר זו מטרתו - לחנוך אותך לאהבה עצמית ולהתנהלות נכונה עבורך :-)

*  * *


מפגשי תמיכה וחניכה אישיים

מפגשים אישיים אשר תומכים בתהליך הטרנספורמציה שלך. אנחנו מתבוננים ביחד בנושאים ובאתגרים העולים על הפרק מתוך ההתנסות שלך ביישום העיצוב שלך, בתוך מרקם המציאות של חייך. 

המפגש עם העיצוב האנושי שלך, ההתנסות בו וההמתנה, מעלים קשיים והתניות על פני השטח... לכן עולה הצורך להבין דברים יותר לעומק ולחדד את ההבנה של האסטרטגיה ותהליך קבלת ההחלטות. 

העמקה בהבנת מפת הגוף שלך ובאינטראקציות שלך עם הסובבים אותך, אף הן תורמות לתרגול ולהתנסות. 

העיצוב האנושי מהווה את הבסיס, ויחד עמו אני מביאה עימי כלים והשראה מכיוונים שונים המתאימים לנקודת הזמן בה אנו עוברים את הדרך המשותפת.

מטרת התהליך היא להבהיר, לתמוך ולכוון אותך לתוך עצמך. הכיוון הוא קבלה עצמית, והיעד הוא אהבה עצמית :-)   

תהליכי ליווי אלה חשובים ומומלצים מאד, ומתרחשים בסדרת מפגשים. לפרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר. 

*  * *

"If you allow somebody to be who they are,
and they allow you to be who you are,
Then that's love.
Anything else is torture."

Ra Uru Hu.

"אם הנך מאפשר/ת לאחר להיות מי שהוא,
והוא מאפשר לך להיות מי שהנך,
זוהי אהבה.
כל אפשרות אחרת הינה עינוי."

רא אורו הו.
תהליך זוגי

תהליך זוגי הוא מתנה מדהימה לעצמכם... 

זוהי ההתמחות שלי, מאז ומעולם. אני מתרגשת בכל פעם מחדש להתחיל מסע גילוי, חקירה והתנסות שכזה עם שני אנשים המבקשים לקבל את עצמם ואת האחר, ולעבור קפיצה קוואנטית ביחד וכל אחד לחוד.

אחרי נסיונות לפתור משברים בעזרת דיבורים והבנה מנטלית, טיפולים וייעוצים אשר ברובם המכריע מובילים לדרך ללא מוצא...  העיצוב האנושי מראה לנו שאין אשמים. קיימת מכניקה בהיקשרות בין אנשים והיא אבסולוטית. אנו בנויים באופן מסויים וכל נסיון לשנות את זה אבוד מראש.

המפגשים הראשונים מהווים היכרות עם המכניקה של היחסים, ההבדלים והאתגרים הבולטים וכיצד להתנהל בתוכם. לאחר מכן יהיו מפגשי ליווי, תמיכה והעמקה בהבנת ההתנסויות המשותפות של בני הזוג, במטרה להעמיק את הכבוד של כל אחד כלפי העיצוב של עצמו, ומכאן כמובן העמקת הכבוד לעיצוב ולמיוחדות של בן הזוג. 

אם נכון ל'בני הזוג' לחיות, לעבוד או לקיים קשר זוגי ביחד, יש דרך מכבדת ומעצימה לעשות את זה, ואם לא נכון ולא מתאים, שום דבר לא יכול לשנות את זה. עדיף לשחרר את הקשר בכבוד הדדי ותוך כדי אהבה עצמית.

תהליך זוגי מומלץ גם במקרים של כוונת פרידה. זה יכול להיות תהליך משנה חיים... פרידה נכונה ומכבדת נותנת בסיס אחר לחלוטין למערכות יחסים הבאות. 

תהליך "זוגי" מתאים לכל סוג של שותפות: משפחתית, אינטימיתעסקית וחברית.

.התהליך מתרחש בסדרת מפגשים

                                  * * *

הנחיית הורים לפי ההיומן דיזיין          

מתאים להורים אשר נמצאים בניסוי של העיצוב האנושי, חווים את העוצמה של התהליך ומבקשים לגדל את ילדיהם בהתאם לעיצוב שלהם, תוך מתן כבוד לעצמם ולילדם. זהו מסע מרתק, מאתגר ומעצים, בו אנו נכנסים לעומק העיצוב של הילד, על מנת להתנהל איתו באופן המעצים את מי שהוא ואת הייחודיות שלו ולאפשר לו התפתחות אמיתית ונכונה

ההנחייה כוללת את כל ההיבטים בחיים החל מהתנאים הנכונים להזנת הילד, הטיפוס שהוא, סמכותו הפנימית, הרגלי שינה, אופן הלמידה הנכון לו ועוד, וכמובן את המכניקה של מערכת היחסים בין ההורה לילד.

.לתהליך נדרשת סדרת מפגשים

* * *

תהליך משפחתי (או כל קבוצה המונה שלושה אנשים ומעלה - חברים, שותפים עסקיים, קולגות, קבוצת יצירה וכו') 

תהליך משפחתי הוא שלב מתקדם. כאשר שני בני הזוג (או אחד מהם במשפחה חד הורית) נכנסים לניסוי ומרגישים שזו הדרך עבורם, ורוצים ללמוד כיצד נכון להתנהל עם הילדים  - כל אחד לפי העיצוב שלו, וכל בני המשפחה זה עם זה.

הילדים עצמם יכולים להשתתף בתהליך באופן מודע. ברגע שהרצון קיים אצל הילד אפשר להסביר לו לפי גילו ולהנחותו כיצד נכון לו להתנהל עם שאר בני המשפחה. כאשר הילדים קטנים ההורים יכולים ללמוד כיצד להתנהל איתם נכון כדי ליצור זרימה נכונה יותר, וכמובן -  כדי לעורר אותם לתוך העיצוב שלהם.

בתהליך משפחתי/קבוצתי קיים יותר מאשר העיצוב של כל אחד מהאנשים בתוכה, אלא גם המשפחה עצמה מהווה גוף אנרגטי אשר מתנה את כל המשתתפים בו.

הבנת הדרך בה המשפחה/הקבוצה מתנהלת וקבלת ה"טוב" והרע" שבתוכה מהווה הקלה גדולה ושיעור גדול בכניעה למה שיש...

לתהליך המשפחתי/ הקבוצתי נדרשת סדרת מפגשים.


* * *


* * *


תת-דפים (1): * ליווי אישי VIP *
Comments