לחיות את העיצוב שלך

להתאהב בעיצוב שלך - Lo(i)ving Your Designהחיידק של ההיומן דיזיין נגע בך... ומה עכשיו?

ההִתְנָסוּת עצמה היא אישית וייחודית לכל אדםמתעוררות שאלות, תהיות, אתגרים...

ה"לא עצמי" שלנו (אותו חלק בנו אשר "מנהל" את חיינו  לפי מה שהותנה אליו מילדות)  מתנגד לנישולו מניהול החיים ומייצר אינסוף אתגרים.  לכן ליווי נכון יכול לשנות את כל התמונה. תמיכה, קבלה ומענה על שאלות ומצוקות, יחד עם קבלת הידע הבסיסי – כל אלה מהווים עזרה משמעותית לאין ערוך. 

הבנת המידע הבסיסי הזה מראה לנו כיצד להתייחס לעצמנו ולסובבים אותנו בכבוד אנרגטי, מתחילה לפזר את ענני הערפל הקיימים סביב מערכות היחסים בחיים שלנו, מבהירה לנו את הדברים בנו שאנו לא מבינים, לא אוהבים ולא מקבלים, ולאט לאט אנו לומדים לקבל את העצמי האמיתי שלנו.


החיבור שלי עם העיצוב האנושי הוא אחד הדברים העמוקים, המופלאים והטרנספורמטיביים ביותר שחוויתי במסעי כאן על הכדור הכחול.  

העיצוב הייחודי שלי בנוי לעורר, לחנוך, לתת השראה ולתמוך באנשים המגיעים אלי, ולפתוח בפניהם את השער לאהבה העצמית...    


                           האם הגיע העיתוי שלך? הנושאים בקורס ה - Living Your Design:
 
  • ארבעת הטיפוסים – האורה, המכניקה והאסטרטגיה
  • הדינמיקה בין הטיפוסים – חיים נכונים וכבוד אנרגטי
  • תשעת המרכזים – חוזקות והתניות
  • סמכויות פנימיות – תהליכי קבלת החלטות

מטרת התהליך היא לא רק הלימוד שבו... כמובן בסיס הידע חשוב מאד להבנת המכניקה, יחד עם זאת, הדגש בתהליך הזה הוא על ההתנסות
ההתבוננות בהתנהלות שלנו, בדפוסים וההתניות שלנו שמסיטים אותנו מההקשבה למי שאנו באמת... אנו לומדים לאט לאט לזהות את הסחות הדעת האלה ולהתיישר יותר ויותר לעיצוב שלנו - לטיפוס שאנו, לתהליך קבלת ההחלטות שלנו, למה שנכון לנו.

זהו תהליך עמוק, מאיר עיניים ותומך בביטוי האותנטי שלנו בעולם.

חומרי הלימוד של הקורס כוללים למעלה מעשר שעות של הרצאות מקוריות המלוות במצגות מרהיבות, אשר מגישות את הידע באופן בהיר, חווייתי ומדוייק.
הרצאות אלה מהוות העשרה נפלאה ותמיכה בתהליך האישי, ללא קשר בהמשך לימודים או העמקה נוספת. זהו בסיס איתן שניתן ורצוי לחזור אליו בכל שלב של ההתנסות. 
כמובן שהליווי בצעדים הראשונים בהתנסות הינו החשוב ביותר, ולבוחרים במסלול של הקורס, ניתן לקבל את הליווי באופן אישי או בקבוצה.

קורס אישי הכולל את החומרים המוקלטים ו- 6 מפגשים אישיים:
2500 שקלים. 


קורס קבוצתי הכולל את החומרים המוקלטים ו- 10 מפגשים קבוצתיים בהנחייתי: 2200 שקלים. קורס קבוצתי מותנה בקבוצה בת שישה משתתפים לפחות. המפגשים הקבוצתיים אורכים שעתיים וחצי.מי שעובר את הקורס בפעם השניה, העלות עבורו (בקבוצה) היא 1500 שקלים. 
(פתיחת קורס קבוצתי מותנה במינימום של שישה תלמידים חדשים)


הקורס מהווה תהליך ליווי חשוב ומקנה בסיס איתן להתנסות בחיים לפי העיצוב שלנו. כמו כן, תעודת ההשתתפות נדרשת למעוניינים להמשיך ללמוד במסלול הרשמי של בית הספר הבינלאומי לעיצוב האנושי - ה-  IHDS. 
Comments