גלגל הקסם


'גלגל הקסם' יוצא לדרך!

נתחיל ביחד תהליך צמיחה והתחדשות שיעמיק ויחדד את הבנת ה'מאיה' (המציאות) בה אנו חיים, יחזק את הכניעה שלנו לעיצוב שלנו, וִיתָאֵם אֶת זְרִימָתֵנוּ עִם הַשָּׁלֵם, בעידן המיוחד מאד בו זכינו לחיות.


חקירת הגלגל של העיצוב האנושי היא תהליך מרתק, עמוק ומופלא. דרך הצלילה לתוך המכניקה של הדברים אנו רואים כיצד הכל מחובר, מעוצב לעבוד באופן מושלם, מתוכנת באופן סימטרי, מדויק ומדוקדק.


בתוך הקביעות הזו, המושלמות הזו, ניתנת לנו הזדמנות לחוות את הייחודיות שלנו, לא 'מחוץ' לשָּׁלֵם, אלא להיפך - באופן הרמוני וזורם עם הכל. להיכנע לסיבובו של הגלגל ויחד עם זאת לפעול בהרמוניה עם העיצוב הייחודי שלנו.

זוהי הַכְּנִיעָה לְאִי-הַבְּחִירָה, בִּמְלוֹא הַדָּרָה!

במשך התהליך נחקור לעומק את כל השערים בגלגל בהיבטים שונים ומגוונים, תוך התייחסות לשינויים הגלובליים שאנו בפתחם, המוטציה של מקלעת השמש והפוריות שלנו, האנרגיה של הפלנטות השונות והאיכות שהן מביאות להטבעות במפת הגוף, וכמובן, נושאים רבים אשר יצוצו ויעלו מתוך התהליך עצמו.האם התהליך הזה קורא לך?

הקורס יתנהל במפגשים שבועיים, ובכל מפגש נעסוק בשני שערים, כולל כל הנושאים הקשורים הנובעים מתוכם, כגון ערוצים, זרמים אנרגטיים ועוד..    נתחיל כמובן במבנה הגלגל והרקע החשוב להבנת המכניקה שלו.

נתבונן כמובן במפות המשתפים וכן בדוגמאות שונות כדי ללמוד ולהבין כיצד הדברים באים לידי ביטוי.

הקורס הינו לימודי ותַּהֲלִיכִי גם יחד

החלק הראשון יימשך עשרה מפגשים, וכדי לעבור על כל הגלגל כנראה נצטרך שלושה או ארבעה חלקים.

הגלגל מסתובב ואנו עמו... J

הבסיס הנדרש להשתתפות:

קורס "לחיות את העיצוב שלך", הבנה במעגלים של מפת הגוף (רצוי קורס ABC ) והכי חשוב: מעורבות עמוקה בניסוי.

פרטים מעשיים:

- הקורס יערך בביתי ברמת השרון, המפגשים ימשכו כשעתיים וחצי.

ימי ראשון החל מתאריך 8.9.2019

(חלק מהמפגשים יהיו אחת לשבוע ולעיתים אחת לשבועיים)

בין השעות   11:00-13:30

- עלות ואופן תשלום: 10 מפגשים (חלק ראשון של הקורס) - 2750 שקלים. ניתן לחלק עד שישה תשלומים. בתשלום אחד מראש: 2500 שקלים.

- יש עדיין שאלות? אשמח לענות עליהן, כתבו לי.

ב א ה ב ה :-)

ההרשמה לעדכונים לגבי הקורס - כאן


Comments