EMFכיול אנרגטי בטכניקת ה - EMF

Electro-magnetic Field Balancing Technique

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי - של היוצרת פגי פניקס דוברו, בהשראת האנרגיה של "קריון".

אני עוסקת בטכניקה זו משנת 2001. הייתי בין המורות הראשונות ל EMF בישראל, הכשרתי עשרות מטפלים וטיפלתי במאות אנשים שעברו שינויים מדהימים והאצת תהליכים בזכות הכיוונון האנרגטי, בשילוב עם ההנחיה והליווי שלי.

זהו תהליך אנרגטי התומך בהעצמה אישית ורוחנית, אשר מעודד חיים מלאים יותר, ומודעות גוברת והולכת  בתקופה מואצת זו שאנו נמצאים בה כיום.

תהליך ה- EMF הינו כיול אנרגטי, הנעשה בדפוס ייחודי הקיים בתוך שדה האנרגיה שלנו, הנקרא: "רשת הכיול האוניברסלית" (The Universal Calibration Lattice) – למעשה, התרגום המדויק: שְׂבָכָת הַכִּיוּל האוניברסלית.

השְׂבָכָה הזו הינה מערכת סיבים אנרגטיים היוצרת תקשורת זמינה ואינסופית ביננו לבין השלם.

העבודה עם שְׂבָכָת הַכִּיוּל האוניברסלית גורם ל"ארגון מחדש" של האנרגיה, באופן שמחבר אותנו לעוצמתנו הפנימית, עוזר לנו לשחרר מטענים כבדים מההיסטוריה, ומאפשר לנו להיפתח לפוטנציאל הבלתי מוגבל שלנו. 

התהליך בנוי מסדרת טיפולים אנרגטיים שנערכים על מיטת טיפולים, או במקרים שדבר זה לא אפשרי, ניתן לבצע "טיפול מרחוק".

קיימים 12 שלבים בטכניקה, המחולקים לשלוש קבוצות העוסקות בתכנים שונים, ונבנות זו על גבי זו.

שלבים 1 - 4  מהווים בסיס חשוב מאין כמוהו (כדי לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, עלינו תחילה לשחרר את הנושאים מההיסטוריה המעכבים אותנו, לשחרר פחדים וכדומה).


כיצד מתרחש הטיפול?

הטיפולים של שמונת השלבים הראשונים מתרחשים בשכיבה על מיטת טיפולים, בלבוש מלא. רוב העבודה האנרגטית נעשית בשדה האנרגיה, ויש מעט מגע עדין בגוף עצמו.

כל שלב מְלֻוֶּוה בכוונות הנאמרות בקול, תוך כדי שאני מבצעת את התנועות בשדה האנרגיה. האמירות האלה מְכוּוָּנוֹת אל חוכמת הגוף, לכן, גם אם נרדמת או "נעלמת" בזמן הטיפול, הכיול מתרחש. "הצלחת" הטיפול אינה קשורה כלל לחוויה בזמן הכיול; אין זה משנה אם הרגשת או חווית את העבודה האנרגטית. הכיול מתרחש ותוצאותיו מורגשות בחיים.

שלבים 5-8 הינם אינטראקטיבים יותר - המטופל בוחר איכויות מסויימות אותן ירצה להפעיל ולחזק בחייו בשלב זה של צמיחתו. שלבים אלה אף הם מתבצעים על מיטת הטיפולים.

שלבים 9-12 הם תהליך של לקיחת אחריות על יצירת המציאות של המטופל - הוא לוקח חלק אקטיבי ויצירתי בטיפול, והשינויים בחיים לא מאחרים להגיע. שלבים אלה מתבצעים בישיבה על כסא.


בקישורים כאן ניתן לקרוא אודות כל השלבים של התהליך:


שלבים 1- 4: טרנספורמציה אנרגטית

שלבים  5 - 8: תרגול המאסטרי בחיי היום-יום

שלבים 9 - 12: התפתחות והעצמה

שלב 13: טעימה מכל התהליך


 אני עורכת איזונים מתוך הטכניקה גם באופן קבוצתימה נותן תהליך הכיול של ה -  EMF? 

הכיול מקל ותומך בשחרור נושאים אשר 'תקועים' בשדה שלנו וחוזרים על עצמם שוב ושוב. כשהאנרגיה התקועה הזו משתחררת, היא למעשה עוברת "מיחזור" וחוזרת אלינו לשימושנו העכשווי, כך שעמוד השדרה האנרגטי שלנו מתחזק  ואנו נחושים ואסרטיביים יותר. אותן 'תקיעויות' שחווינו מתחילות להתרכך והדברים זורמים לנו באופן שונה וחדש.

השלבים הראשונים יוצרים בסיס ומאירים את העוצמה הפנימית שלנו, וככל שמתקדמים בתהליך, עוצמה זו מתבטאת בהגשמה הכוונות שלנו באופן זורם יותר.  

המטרה היא לקחת אחריות גדלה והולכת על חיינו, לקחת בעלות על המציאות הפנימית שלנו, לשנות אותה, לדייק אותה, וכך להקרין אותה החוצה. 

ברגע שאנו קובעים מפגש טיפולי, כבר אז מתחיל התהליך... הנושאים המשתייכים לאותו השלב מתחילים לעלות אל פני השטח... האנרגיה מתחילה להכין עצמה לשחרור ולכיול, דברים עולים אל פני השטח, ובמפגש הטיפולי עצמו מתחיל השינוי.צפו לשינוי מרהיב!

"כאשר הם נראים כשדות של אנרגיה, נדמים יצורי האנוש לסיבי אור, 

לקורי עכביש לבנים, 

לחוטים דקים ביותר הזורמים מהראש לבהונות.

 וכך, בעיניו של הרואה

אדם נראה כביצה של סיבים זורמים,

 וזרועותיו ורגליו הם כמו זיפים נוגהים, הקורנים לכל עבר."


קרלוס קסטנדה.