בריאותבידע של העיצוב האנושי יש רובד הנקרא   PHS -

Primary Health System.


ניתן לראות (רק כאשר ישנה שעת לידה מדוייקת) כיצד האדם מעכל את החיים, ולכן, מתוך כך, מהן ההנחיות הבסיסיות עבורו לגבי תזונה. 

לא מה לאכול, אלא כיצד נכון לאדם להזין את עצמו, באילו תנאים. למשל, ישנם אנשים שנכון להם לאכול בשקט, ישנם כאלה שצריכים לאכול אוכל החוזר על עצמו וכדומה. 


הנחיות אלה הן כלליות ביותר, וחשובות כמובן מאד עבור תינוקות הנולדים להורים הרוצים לגדלם נכון. אבל, אלה הן רק הנחיות ראשוניות.


אנשים הנכנסים לניסוי בצורה עמוקה, וחשים, לפי סמכותם הפנימית, שנכון להם לשפר את מצב בריאותם, ולתמוך בשינוי התדרים והצמיחה המתלווה לתהליך השחרור מההתניות, מומלץ להתחיל להתנסות ב PHS שלהם.


מעבר לכך, כמובן, יש חשיבות אדירה לאיכותה של התזונה. לאט לאט אני מגלה מה נכון עבורי. כמו בכל דבר, ההתניות ההומוגניות לגבי האוכל, מה בריא, מה לא בריא וכו', אינן "תופסות", אלא שוב - מה שאנו מתנסים בו וחשים שנכון לנו, על פי המבנה הגנטי שלנו, הרגישויות שלנו, הוא הדבר עבורנו.


הקישורים שכאן אינם מובאים כאמת אבסולוטית, הם עבורכם, אם נקראתם אליהם, כהשראה. קיבצתי כאן דברים שמדברים אלי, לא כתורה מסיני, אלא מתוך המתנה, התנסות ותחושת הגוף שלי.


אם משהו מכאן ייתן לך כיוון, השראה, הכוונה, מה טוב. אם לא, גם :-)


הרצאה מעוררת וחשובה מאד:


(לגורמים הרשמיים יש כמובן דעות אחרות...)
הכתבה שבחרתי אינה קשורה למסנני המים שמפורסמים באתר הזה, אין לי דעה לכאן או לכאן אודותיהם. ההסבר אודות הפלואור בהיר ומפורט :-)


אתר הבית של ד"ר גרהאם.
ממליצה בחום לשמוע יוטיובים שלו.

 
המרכז לרפואה פונקציונלית של ד"ר עדיאל תל אורן
אני לומדת ממנו ומקבלת השראה המגובה בידע מדעי ומעמיק.
Comments