אסטרטגיה


לכל אחד מארבעת הטיפוסים של העיצוב האנושי יש דרך מיוחדת בה הוא נע בעולמנו. האורה של כל טיפוס מכילה את התדר המיוחד שלו.

לא מדובר על תכונות אופי אלא על תכונות אנרגטיות, מכניות, על איכויות של רטט, המוקרנות משדה האנרגיה שלנו ויוצרות דרך בה אנו מתקשרים עם העולם, והעולם מתקשר עמנו. לכל טיפוס יש איכויות אורה שונות לחלוטין, ולכן אסטרטגיה שונה.

כשאנו מתחילים להתחבר למי שאנחנו, להכיר את האיכויות האלה, אנו מתחברים לאסטרטגיה הנכונה של הטיפוס שלנו, ומתחילים להתבונן ולראות מה מתרחש כשאנו פועלים בהתאם אליה.

בגלל ההתניות החזקות שכולנו חיים בתוכן, בהתחלה מוזר לנו מאד להבין את עניין הטיפוס והאסטרטגיה. אני מותנים להיות מי שאנחנו לא, שואפים להיות מי שאנחנו לא, ועושים הכל כדי "להשתפר" ולהפוך דומים למודל זה או אחר. 

ההתנייה הגדולה מכולן היא להיות כמו כולם, או, במילים שלי: "תודעת העדר". עידן ועידנים מחנכים אותנו להיות כמו אחרים, להחזיק בערכים דומים, חלומות דומים ולשאוף להתנהלות דומה. והרי כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד! 
 

העיצוב האנושי הוא "מדע הבידול" – לכל אחד המסלול המיוחד שלו, כל אחד הגיע לכאן להתנסות בדברים מיוחדים לו, עם כלים שלו. אין שני אנשים זהים. ולכן, ההבחנה באסטרטגיה המתאימה בשילוב עם הסמכות הפנימית, מאפשרת לאדם להתחיל את המסע חזרה לעצמו... האסטרטגיה מכוונת אותנו והסמכות הפנימית שלנו היא מנגנון קבלת החלטות מדוייק המחובר לתוכנית האלוהית.

מדהים.


המפגש הראשוני שלי עם האסטרטגיה והסמכות היה שוק מסוים. הייתי מותנית הפוך לחלוטין.  ועדיין, מכיוון שזה המבנה שלי, משהו הדהד בפנים ואמר - נכון, זו את! 

היום, אחרי כברת דרך בניסוי, האסטרטגיה היא תחושת בית עבורי.

כל התפיסה שלי של "המתנה" השתנתה. בהתחלה המיינד נבהל ואינו מסכים "לחכות", אך המשמעות האמיתית היא אנרגטית וניתנת לתפיסה רק על ידי התנסות. ולכל אחד ההתנסות הייחודית שלו.

זוהי חוויה מרתקת ומשנת חיים.
 
 

מריאן וויניגר מדברת על "התנגדות"


Comments