אודותיי

שלום,

ברוכה הבאה,  ברוך הבא,

 אני גאיה :-)

נָחַתִּי כאן על הכדור הכחול, ומאז, אני לומדת את החיים, מתאהבת בהם. מתנסה, מפנימה, גדלה, חונכת, מוקסמת, קוסמת...

בדרכי אני עוברת חניכות עוצמתיות בזו אחר זו, רוכשת ומקבלת כלים משמעותיים וחזקים, המשמשים אותי במסעי. כ'שמאנית' במהותי, ההתפתחות האישית שלי משלבת בתוכה חניכה וליווי של אלה הבשלים לכך, המגיעים אלי כחלק ממסעם שלהם.

עסקתי שנים רבות בטיפול והוראת רייקי וטכניקת האיזון EMF, תרגלתי ואפשרתי את "העבודה" של ביירון קייטי, וכמובן, עסקתי בייעוץ והוראת פנג שואי וטיהור המרחב

הכלים האלה ואחרים שמלווים אותי בדרכי, עוזרים לי לעורר ולחנוך אנשים לשינוי תודעתי, המשפיע לעומק על הרובד הרוחני בחייהם, ולוקח את השינוי הזה אל תוך החומר.

מאז שנת 2011 אני חיה לפי "הוראות ההפעלה" של העיצוב האנושי שלי. זוהי המתנה המופלאה ביותר שקיבלתי בחיי. העיצוב האנושי מהווה את הבסיס המהותי המאפשר לי לחוש בנוח בתוך הייחודיות שלי ולהביא אותה לידי ביטוי באופן המקסימלי.

הכניעה למכניקה הייחודית שלנו - היכולת להתחבר למי שאנו באמת - להפסיק לְרַצּוֹת, להתפשר, להתגמד, להתכווץ, וכן לשחרר את המרדף חסר-התוחלת אחרי מה שלעולם לא נהיה, אלה מהווים רק את קצה הקרחון של ההקלה והחירות שמאפשרת ההתנהלות בהתאם לעיצוב האנושי שלנו. אלה הם חיים הזורמים במינימום התנגדות. מַתָּנָה אמיתית!

הידע העוצמתי והמדוייק הזה - העיצוב האנושי, מהווה היום את הבסיס לעבודתי, כמנטורית, מלווה וחונכת בתהליכים אישיים, זוגיים ואי-זוגיים ;-).  התהליך איתי מהווה הזדמנות אדירה לצמיחה ולהתעוררות עבור אלה הבשלים לכך. 

מטרת התהליך, בין אם הוא אישי, זוגי או אי-זוגי, היא ההתאהבות שלך בעצמך, קבלת עצמך והאחרים ממקום של שלמות, עוצמה ושמחת חיים. אני משלבת בתהליכי ההתעוררות האלה את מגוון הכלים שבאמתחתי.  

החיבור שלי עם הידע והכלים האלה הוא מופלא, והטרנספורמציה המתרחשת בחיים של אלה הסובבים אותי גורמים לי לפליאה והתרגשות בכל פעם מחדש.אז... אם נתיבנו נועדו להצטלב, אולי ניפגש :-)

                          
  • אנליסטית מוסמכת לעיצוב האנושי
  • חונכת ומנחה בתהליכים אישייים, זוגיים ומשפחתיים
  • מאפשרת בשיטת "העבודה" של ביירון קייטי
  • מטפלת בטכניקת האיזון EMF, תהליכי Access-Bars 
  • יועצת פנג שואי ומומחית לטיהור המרחב
                             
                         בְּלוֹגַּאיָה - הגיגים ותובנות ממסע חיי